Nanopen

W naszej klinice oferujemy zabiegi Nanopen, dzięki którym dostarczamy substancje aktywne w głąb skóry, w ten sposób niwelując zmarszczki i poprawiając jędrność skóry. Zabiegi wykonujemy specjalistycznym urządzeniem, z zastosowaniem sterylnych kartridży jednorazowego użytku.
Terapię Nanopen kierujemy głównie do osób z widocznymi zmarszczkami oraz w celu wygładzenia blizn i rozstępów. Zabiegi odznaczają się dużą skutecznością dzięki mechanicznej stymulacji skóry. Podczas zabiegu można również dostarczyć aktywne składniki w głąb skóry.
Zabiegi Nanopen przeprowadzane są przy użyciu sterylnych kartridży jednorazowego użytku. Przy ich zastosowaniu przeprowadzamy serię nano i mikronakłuć naskórka i skóry właściwej. Nasi doświadczeni terapeuci przed zabiegiem dopasowują długość i średnicę igieł do oczekiwanych efektów.
Terapia Nanopen jest jedną z najnowocześniejszych terapii ukierunkowanych na poprawę silnych wad skórnych. Jednymi z najsilniej widocznych efektów jest usunięcie zmarszczek, redukcja rozstępów, zminimalizowanie widoczności blizn i poprawa jędrności i kolorystyki skóry.

HIFU – lifting ultradźwiękowy

Zabiegi przy użyciu technologii HIFU bazują na liftingu ultradźwiękowym, będącym skuteczną alternatywą dla chirurgicznych zabiegów na twarz i ciało. Są one bezinwazyjne i polegają na koncentracji fal ultradźwiękowych na wybranych obszarach ciała. Ich efektem jest znaczna poprawa wyglądu twarzy, między innymi poprzez zwiększenie napięcia skóry, uniesienie brwi i policzków oraz poprawę owalu twarzy.
Zabiegi HIFU oferujemy dla wszystkich osób u których występuje potrzeba redukcji wiotkości skóry, spłycenia pojawiających się zmarszczek lub poprawy innych elementów ciała. Są one bezinwazyjne, co powoduje iż można z nich korzystać bez ograniczeń wiekowych.
Zabiegi HIFU przeprowadzamy koncentrując fale ultradźwiękowe na wybranych obszarach twarzy i ciała. Zabieg jest bezbolesny i dający długotrwałe efekty. Nie wymagamy specjalnego przygotowania przed zabiegiem, a tuż po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.
Po przeprowadzonych zabiegach liftingu ultradźwiękowego widoczne są efekty w postaci między innymi spłycenia zmarszczek, uniesienia brwi, odświeżenia i znacznej redukcji wiotkości skóry. Zabiegi HIFU dają także niesamowite efekty w postaci podniesienia opadającej skóry na brzuchu lub nad kolanami oraz ujędrnienia skóry dekoltu i ramion. 

Pełne efekty liftingu ultradźwiękowego widoczne są po kilku tygodniach od zabiegu.

Dermafrequency 3D (RF)

Zabieg radiofrekwencji polega na wywoływaniu zjawiska termicznego wewnątrz tkanek skórnych, czego efektem jest uzyskanie jędrnej, dotlenionej i pozbawionej oznak zmęczenia skóry i podniesienie owalu twarzy i zniwelowanie bruzd nosowo-wargowych. Zabieg Dermafrequency stosowany jest także w celu likwidacji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i wyszczuplenia wybranych partii ciała.
Nasze zabiegi radiofrekwencji przeznaczone są dla osób chcących odświeżyć i ujędrnić swoją skórę i wyszczuplić wybrane partie ciała. W zależności od rodzaju stosowanej radiofrekwencji możemy osiągnąć efekt poprawy kolorytu i ujędrnienia wiotkiej skóry.
Zabiegi radiofrekwencji przeprowadzamy używając najnowocześniejszego urządzenia do promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości fal radiowych. Za jego pomocą nasi doświadczeni terapeuci dokonują kontrolowanego przegrzewania włókien kolagenowych występujących w skórze, co powoduje ich obkurczenie i napięcie. Dodatkowo zabieg ten stymuluje fibroblasty, dzięki czemu wytwarzane są nowa elastyna i kolagen. 

W naszej klinice stosujemy 2 rodzaje radiofrekwencji – bipolarną oraz monopolarną. Jej rodzaj dobierany jest przed zabiegiem przez doświadczonego terapeutę aby uzyskać maksymalny efekt.
W zależności od zastosowanego rodzaju radiofrekwencji możliwe są do osiągnięcia różnorodne efekty. W przypadku zastosowania radiofrekwencji bipolarnej przeprowadzamy biostymulację mającą ujędrnić i odmłodzić wygląd skóry, a także odbudować i wymodelować wybrane partie skórne. Stosując radiofrekwencję monopolarną w intensywny sposób oddziałowujemy na tkankę tłuszczową, uzyskując efekt wyszczuplający, modelujący i antycellulitowy.

Geneo

Zabieg rewitalizacji skóry przy użyciu urządzenia Geneo to nowość w naszej klinice. To całkowicie bezinwazyjny zabieg, który jednocześnie złuszcza naskórek i dostarcza składników odżywczych i rewitalizujących dogłębnie skórę. Geneo daje fantastyczny efekt nawilżenia, wygładzenia, rozświetlenia i dotlenienia skóry.
Zabiegi Geneo są idealne dla osób chcących w naturalny sposób wygładzić i nawilżyć skórę, dotlenić ją od środka i pobudzić w niej naturalne procesy regeneracyjne. Można je zastosować również na dłonie, które natychmiast uzyskują zdrowy koloryt i gładkość.
Zabiegi Geneo są przyjemne i relaksujące. Przy pomocy specjalistycznej głowicy rozprowadzamy na skórze specjalistyczny żel będący mieszaniną kwasu azelainowego, kojowego i hialuronowego. Dodatkowo zawarte w żelu mikrogranulki złuszczają warstwę rogową naskórka i usuwają jego zanieczyszczenia. 

Po zakończonym zabiegu Geneo nasz terapeuta wykonuje bardzo delikatny masaż kojący skóry, będący przyjemnym podsumowaniem wszystkich czynności terapeutycznych.
Przeprowadzane przez nas zabiegi Geneo mają na celu dotlenić skórę od wewnątrz, złuścić jej zewnętrzną warstwę i wprowadzić do skóry silne składniki rewitalizujące. Niemal natychmiast po zabiegu skóra jest nawilżona, wygładzona i posiadająca naturalny koloryt. 


Bioinfuzja tlenowa

Bioinfuzja tlenowa to nowoczesny i bezinwazyjny sposób odmładzania skóry przy pomocy hiperbarycznego tlenu. W naszej klinice używamy do tego celu specjalnego urządzenia, które w całkowicie bezbolesny sposób aplikuje do skóry skoncentrowane składniki w postaci serum, dodatkowo zaopatrując komórki w tlen. To jeden z nielicznych zabiegów, który mogą stosować kobiety w ciąży.
Bioinfuzja tlenowa skierowana jest do osób którym zależy na bezinwazyjnym odmłodzeniu wyglądu skóry. Przy jej pomocy odmładzamy wygląd skóry bez użycia igieł, co powoduje iż terapia może być stosowany bez względu na wiek i rodzaj skóry.
Zabieg bioinfuzji przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego urządzenia, które wtłacza składniki aktywne w głębokie warstwy skóry przy pomocy czystego tlenu. Do zabiegu nie jest potrzebne żadne specjalne przygotowanie pacjenta. Są one idealne dla osób z poszarzałą skórą, dla palaczy i osób z pierwszymi oznakami starzenia i brakiem jędrności skóry.
Bioinfuzja tlenowa znana jest z ogromnego potencjału w zakresie wygładzania i odmładzania skóry poprzez poprawę jej napięcia i elastyczności.Dotlenia skórę i pobudza jej naturalne procesy metaboliczne.

Laser frakcyjny Emerge™

Zabiegi przy pomocy lasera frakcyjnego Emerge są jednymi z najpopularniejszych zabiegów laserowych w naszej klinice. Dzięki ich zastosowaniu w nieinwazyjny sposób możemy zredukować niedoskonałości skóry oraz przywrócić jej zdrowy i świeży wygląd.
W naszej klinice stosujemy najnowocześniejszy laser frakcyjny Emerge. Jego zastosowanie ukierunkowane jest przede wszystkim na wszelkie zmiany skórne wynikające z wieku skóry (pojawiające się zmarszczki, przebarwienia, nierówna tekstura). Stosujemy go także wśród osób posiadających rozstępy i blizny potrądzikowe.
Zabiegi przy użyciu lasera frakcyjnego Emerge są stosowane przy znieczuleniu miejscowym. Używając lasera generujemy mikrowiązki światła, które w bezpieczny sposób uszkadzają poddane terapii obszary naskórka i skóry właściwej. Oczekiwany efekt uzyskujemy po zakończeniu gojenia się naruszonych komórek, gdy w naturalny sposób zostaną one zregenerowane i zastąpione nową tkanką. 


Wykorzystywany przez naszą Klinikę laser frakcyjny Emerge w szybki i bezbolesny sposób pozwala na zdecydowaną poprawę wyglądu skóry. W widoczny sposób następuje wygładzenie zmarszczek, blizn i rozstępów, a także poprawa wyglądu skóry poprzez nadanie jej świeżości i efektu napięcia. Poprawiamy także nierówną teksturę skóry i jej przebarwienia.