DermaQuest

Zabieg skierowany do osób o wrażliwej skórze ze skłonnością do przebarwień. Stosujemy go także w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego i różowatego. Zabieg opiera się na kwasie azelainowym i kwasie kojowym. Połączenie tych dwóch składników wykazuje działania depigmentacyjne, rozjaśnia powstałe wcześniej przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. W terapiach przeciwtrądzikowych ma działanie przeciwzapalne i antybakteryjne, przy jednoczesnym wsparciu terapii antybiotykowych.
Program terapeutyczny Vitamin C Peel rekomendowany jest dla każdego typu skóry, ze wskazaniem na skórę naczynkową i skłonną do przebarwień. Oparty jest na połączeniu aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi, a jego bazą jest witamina C. To właśnie jej zastosowanie daje właściwości antyoksydacyjne i regenerujące witaminę E niezbędna do produkcji kolagenu i elastyny.
Terapeutyczny Zabieg Dyniowy przeznaczony jest dla osób ze skórą mieszaną skłonną do występowania zaskórników i krostek, jak również ze skórą przetłuszczającą się z rozszerzonymi porami. Główną bazą zabiegów jest naturalny miąższ z dyni, będący bogactwem witaminy B1, V2, B6, PP, K oraz C. Procesy skórne zachodzące przy zastosowaniu zabiegu dyniowego dają efekt w postaci zmniejszenia łojotoku, ograniczenia zmian zapalnych skóry i innych problemów związanych z jej infekcjami.
Hibiscus Flower Mandelic Peel jest zabiegiem skierowanym do osób ze skórą wrażliwą, silnie unaczynioną oraz w widoczny sposób starzejącą się. Daje doskonałe efekty także w przypadku większości niedoskonałości skórnych, w tym przebarwień. Jego baza oparta jest na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych, połączonych z ekstraktami z kwiatów hibiskusa. Poddana zabiegowi skóra jest odświeżona, jędrna, ze znacznie mniejszą ekspozycją zmarszczek.
Retinol C Infusion Peel jest zabiegiem opierającym się na połączeniu witamin A oraz C, mających silne właściwości ujędrniające i przeciwstarzeniowe. Kierowany jest do osób z postępującymi oznakami starzenia skóry, w tym z utratą jej jędrności, zmarszczkami, skłonnością do rumienia i teleangiektazji. Bogaty skład peelingu (między innymi retinol, kwas L-askorbinowy, kwas felurowy, neodermyl) dodatkowo reguluje pracę gruczołów łojowych, poprawia koloryt naskórka i ma cechy antyoksydacyjne.
Zabiegi Mango Collagen Lift opierają się na enzymatyczno-chemicznym peelingu zawierającym połączenie kwasów, witamin i peptydów. Zabieg bardzo silnie nawilża skórę i wzmacnia jej system antyoksydacyjny, z jednoczesnym działaniem wygładzającym. Dodatkowo zastosowanie zabiegu zmniejsza tendencję do czerwienienia skóry, między innymi dzięki przeciwzapalnym właściwościom mangiferyny z owoców mango.
Salicylic Brite Peel jest nowoczesnym zabiegiem ukierunkowanym na poprawę wyglądu skóry ze zmianami trądzikowymi, silnymi przebarwieniami i oznakami starzenia. Cechą wyróżniającą jest jego przeznaczenie także dla osób posiadających skórę mocno wrażliwą. Dzieje się tak ze względu na dodany do formuły kwas Skinasensyl. Mimo dużej delikatności dla skóry, efekty są zbliżone do zabiegów wykorzystujących peelingi chemiczne.

MangoPeel DermaQuest to sensoryczny peeling z kwasem mlekowym 30% i komórkami macierzystymi z pomarańczy, kierowany do osób z z rozszerzonymi naczynkami i przebarwieniami. Zachwyca fuzją aromatów mango i pomarańczy oraz pozwala na głęboki relaks podczas masażu.

Zawarte w nimi bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo. Dodatkowo naturalny olejek z pomarańczy doskonale relaksuje i niweluje oznaki zmęczenia. Zabieg MangoPeel z kwasem mlekowym i komórkami macierzystymi z pomarańczy kierowany jest do osób ze skórą mającą widoczne oznaki zmęczenia i wrażliwą na przebarwienia. Jest także idealnym rozwiązaniem na skórę z widocznymi zmarszczkami, mocno naczynkową oraz mającą nierówny koloryt

Diego Dalla Palma

Zabiegi z linii Diego dalla Palma są znane na całym świecie ze swojego rewitalizującego działania. Bazą jest w nich nowoczesna formuła 51+3 HYALU COMPLEX, będąca wyjątkowym kompleksem 54 elementów aktywnych. Icon Time Złoto to specjalistyczny zabieg na twarz, mający na celu walkę ze starzeniem się skóry. Ma silne działanie nawilżające i rewitalizujące.

Luksusowy zabieg na twarz, z działaniem ukierunkowanym na rewitalizację i zagęszczenie skóry.

Zabieg skupiający się na pozbyciu się dużych zmarszczek dynamicznych i statycznych. W jego trakcie stymulowana jest produkcja kolagenu i elastyny, dodatkowym efektem jest odnowienie, nawilżenie i silne wygładzenie skóry.

Innowacyjny zabieg ukierunkowany na rozjaśnienie i rozświetlenie skóry. Zawierając w sobie podwójny system transportu składników, umożliwia uzyskanie efektu silnego rozjaśnienia plam i przebarwień. Zabieg wskazany jest również dla kobiet ciężarnych borykających się z przebarwieniami. 

Peeling medyczny PRX T33

PRX T33 dają świetne efekty liftingu twarzy równe efektom stosowania innych preparatów aplikowanych za pomocą iniekcji. Preparat PRX T33 ma formę peelingu, przez co dla pacjenta jego aplikacja jest błyskawiczna i przyjemna. Jest on mieszaniną kwasu trójchlorooctowego (TCA) oraz nadtlenku wodoru (czyli wody utlenionej), przeznaczoną do stymulacji chemicznej skóry właściwej bez używania igieł.
PRX T33 jest świetnym wyborem dla osób pragnących rozświetlić skórę, spłycić rozszerzone pory oraz wygładzić zmarszczki bez użycia igieł. Wspomaga również leczenie blizn i rozstępów. Zabiegi z preparatu PRX T33 są polecane także osobom z widocznymi bliznami. Preparat w silny sposób nawadnia komórki, czego konsekwencją jest wyrównanie linii skóry i zmniejszenie ekspozycji blizn.
Oferowane przez nas zabiegi PRX T33 trwają ok. 15 minut i są przyjemne. Preparat jest aplikowany na skórę w formie peelingu, który następnie jest delikatnie wmasowywany w skórę. Dla uzyskania oczekiwanych efektów stosujemy zazwyczaj 2-3 warstwy preparatu – ich dokładna ilość jest precyzyjnie ustalana z pacjentem przed zabiegiem. 

Po wmasowaniu preparatu jego nadmiar usuwamy wodą, następnie nakładając na skórę preparaty o silnych właściwościach nawilżających. 

Zabieg przy użyciu preparatu PRX T33 można stosować niezależnie od występujących warunków atmosferycznych, także w okresie letnim pod warunkiem stosowania wysokich filtrów przeciwsłonecznych. 

Peeling PRX T33 warto wykonywać w serii 5-6 zabiegów, w odstępach tygodniowych.
Podczas naszych zabiegów przy użyciu preparatu PRX T33 docieramy peelingiem do głębokich warstw skóry, pobudzając w ten sposób receptory nawadniające wszystkie występujące w niej komórki. Efektem tego procesu jest znacznie mniejsza widoczność zmarszczek i przebarwień oraz widoczne uelastycznienie skóry.