Liposukcja Body Jet

Liposukcja jest jednym z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej. Wynika to głównie z wysokiej skuteczności usuwania miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.
Liposukcja jest zabiegiem skierowanym do osób, którzy są niezadowoleni ze swojej sylwetki i nie mogą schudnąć stosując dietę, uprawiając sport lub chcą w szybki i skuteczny sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej na zawsze. Zastosowanie naszego jednego z najnowocześniejszeych urządzeń Body Jet powoduje iż efekty są widoczne niemal od razu. Zabieg liposukcji przeznaczony jest dla osób dorosłych z nadmierną tkanką tłuszczową. Body Jet można wykonać w następujących partiach ciała t.j. podbródek, ramiona, plecy, brzuch, boki, bryczesy, uda, kolana lub łydki.
W naszej klinice Glamour Med Clinic do zabiegów liposukcji używamy urządzenia Body Jet. Urządzenie to wykorzystue metodę WAL – Water-Jet Assisted Liposuction. Korzystając z tej metody mamy możliwość odseparować komórki tłuszczowe od tkanki łącznej przy pomocy strumienia roztworu wodnego. Dzięki temu podczas odsysania kaniulą nie uszkadzamy innych tkanek, dzięki temu zabieg jest bezpieczny. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza w znieczuleniu miejscowym, dlatego zabieg jest praktycznie bezbolesny.
Liposukcja wykorzystująca metodę WAL daje doskonałe efekty zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Oprócz modelowania sylwetki i pozbywania się niechcianej tkanki tłuszczowej, urządzenie Body Jet umożliwia uzyskanie z komórek macierzystych zawartych w tkance tłuszczowej do przeszczepu w inne okolice m.in. w celu odmłodzenia, ujdrnienia lub modelowania twarzy.

Blefaroplastyka

Blefaroplastyka, czyli chirurgiczna plastyka powiek, polega na usunięciu nadmiaru tkanki skórnej z okolic powiek przy pomocy lasera. Nadmiar skóry może być usuwany wraz z tkanką tłuszczową w okolicach powiek, dzięki czemu odmładzana jest górna część twarzy.
Blefaroplastyka skierowana jest do osób z opadającymi powiekami, wiotką skórą, przepuklinami tłuszczowymi na powiekach. Blefaroplastyka wykonywana jest w celach nie tylko estetycznych ale również zdrowotnych. Nadmiar wiotkiej skóry często powoduje problemy z widzeniem. Po zabiegu pacjent odzyskuje młody wygląd i wypoczęte spojrzenie.
Blefaroplastyka w naszej klinice jest prostym zabiegiem wykonywanym przez doświadczonego lekarza, z uwzględnieniem znieczulenia miejscowego. Jej proces polega na nacięciu skóry w miejscu naturalnego załamania górnej powieki i wycięciu nadmiaru wiotkiej skóry. 

Laserowa plastyka powiek ma znacznie szybszy okres rekonwalescencji w porównaniu do plastyki chirurgicznej. Szwy zdejmujemy już po 7 dniach od zabiegu, natomiast pełne wygojenie następuje do 4 tygodni.
Dzięki Blefaroplastyce osiągamy niezwykły efekt odmłodzeniu oczu i całej twarzy. Pozbywając się nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej oko wygląda na znacznie młodsze, a skóra wokół niego na świeższą i bardziej sprężystą. 

Zabieg plastyki powiek jest krótki i praktycznie bezbolesny, umożliwiając błyskawiczny powrót do codzienności. Dzięki niemu oko jest silniej odsłonięte, podkreślając tym samym jego wyrazistość. Lifting wargi górnej

Buffaloplastyka, czyli inaczej lifting wargi górnej, to jeden z najpopularniejszych zabiegów oferowanych w naszej klinice. W łatwy i prosty sposób umożliwia powiększenie i wymodelowanie wargi górnej, z jednoczesnym zachowaniem jej naturalnego wyglądu.
Bardzo często z buffaloplastyki korzystają pacjenci których usta są zbyt płaskie, górna warga stale zasłania górne zęby oraz u których dystans między górną wargą a nosem jest nienaturalnie długi. Wąska górna warga zwykle powiększana jest przy użyciu kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu, ale tylko w przypadku jeśli odległość między słupkiem nosa a czerwienią wargową jest prawidłowa i nie przekracza 10-11mm. Jeżeli ta odległość jest większa wówczas podanie kwasu hialuronowego powoduje wyłącznie wysunięcie wargi do przodu i podkreśla defekt. Wtedy zaleca się wykonanie nacięcia pod nosem i usunięcia nadmiaru skóry i uwydatnienie wargi.
Lifting górnej wargi jest prostym zabiegiem, uwzględniającym znieczulenie miejscowe. Wykonywany jest poprzez chirurgiczne skrócenie odległości między słupkiem nosa a górą wargą. Dzięki temu górna warga w sposób trwały zostaje optycznie powiększona.
Zastosowanie liftingu wargi górnej w prosty i szybki sposób optycznie powiększa wargę. Dzięki temu zabiegowi twarz nabiera wyrazu, wargi wydają się pełniejsze a skóra wokół jest znacznie bardziej napięta i ujędrniona.