Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon jest wyjątkowym zabiegiem depilacyjnym, do którego stosujemy wyłącznie oryginalny, australijski wosk wyprodukowany z naturalnych składników. Dzięki zastosowaniu mieszaniny wosku pszczelego, olejków i żywic możliwe jest bardzo dokładne usunięcie nawet malutkich włosków, pozostawiając skórę gładką i miękką. Dodatkowym efektem zabiegu jest pozostawienie skóry silnie odżywionej i nawilżonej.

Depilacja laserowa Vectus

Depilacja laserowa Vectus jest elementem nowoczesnej laseroterapii stosowanej w naszej klinice. Urządzenie Vectus wykorzystuje medyczny laser diodowy, opierający się na emisji wiązki światła laserowego o długości fali 810 nm. Dzięki unikatowej długości fali macierz włosów niwelowana jest w skuteczny i trwały sposób.
Zabiegi depilacji laserowej Vectus przeprowadzamy przede wszystkim w celu usunięcia nadmiernego owłosienia oraz wrastających włosków.
Przeprowadzając depilację Vectus wykonujemy laserową emisję światła absorbowanego przez barwnik włosa, co powoduje iż mieszek włosowy ulega destrukcji termicznej. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie funkcji Advanced Contact Cooling, polegającej na intensywnym schładzaniu skóry zarówno przed emisją światła, po jej zakończeniu, jak również w jej trakcie. Dzięki temu zabieg jest niemalże bezbolesny.

Czas depilacji laserowej zależny jest od obszaru poddawanego zabiegowi.

Efektem zabiegów depilacji laserowej Vectus jest usunięcie nadmiernego owłosienia. Aby uzyskać najlepszy rezultat proponujemy przeprowadzenie cyklu 4-8 zabiegów, w odstępach 6-8 tygodni. Następnie raz w roku należy przeprowadzić zabieg przypominający. Przeprowadzenie pełnego cyklu gwarantuje maksymalny i trwały efekt.