Onda

ONDA to urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię mikrofali Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób powodują jej redukcję, a także ujędrnienie skóry. Zabieg wykonywany urządzeniem ONDA jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty mogą być zauważalne już po jednym zabiegu, Zalecana jest w seria zabiegów.

Coolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych

Dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne zmniejszenie cellulitu

Mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, co prowadzi co do ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

ONDA to całkowicie nowa technologia, a nie ulepszenie już istniejących technologii. Producentem urządzenia ONDA jest włoska firma DEKA. Premiera technologii i zabiegu miała miejsce w kwietniu 2019 roku. Technologia ONDA jako pierwsza ofertuje usunięcie tkanki tłuszczowej równocześnie gwarantując szybkość, bezbolesności i brak konieczności rekonwalescencji. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe są niszczone co odróżnia zabieg ONDA od innych technologii, które często tylko zmniejszają ich obojętność. ONDA zapewnia równomierne oddziaływanie na tkankę poddaną zabiegowi i łagodne przejście pomiędzy obszarem zabiegowym i jego otoczeniem, dzięki czemu nie ma ryzyka powstawania nierówności, lub skokowej zmiany objętości tkanki, które często towarzyszyły zabiegom starszej generacji.

Bioinfuzja

Metoda BioOxy Infusion wykorzystuje specjalnie przygotowane urządzenie, które w bezbolesny i bezpieczny sposób dostarcza skórze niezwykle cennych substancji zawartych w koncentratach oraz zaopatruje komórki w życiodajny tlen. 

Dzięki połączeniu nowoczesnej technologii produkcji czystego tlenu oraz specjalnie przygotowanych preparatów dermokosmetycznych, zabieg ten stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów inwazyjnych.Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU.Gwarantuje to możliwość zastosowania terapii u każdego, bez względu na wiek i rodzaj skóry.

Dermafrequency 3D

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Główne działanie biologiczne polega na przegrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 54°C. Pod wpływem ogrzania ulegają one skurczeniu, a wtórnie także napięciu. Przegrzanie przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Ten rodzaj ciepła nazywany jest ciepłem endogennym, czyli wytwarzanym wewnątrz tkanek.

Urządzenie Dermafrequencyt 3D wykorzystuje 2 rodzaje radiofrekwencji:

Radiofrekwencja bipolarna (możliwość wykorzystania na twarz i ciało)

Jej celem jest:

 • biostymulacja skóry
 • ujędrnianie, lifting skóry
 • odbudowa i zagęszczenie skóry na głębszym poziomie
 • skuteczne modelowanie poluźnienia skóry w punktach krytycznych

Radiofrekwencja monopolarna (możliwość wykorzystania na ciało)

Jej celem jest:

 • głębokie oddziaływanie na tkankę tłuszczową:
 • działanie wyszczuplające
 • antycellulitowe
 • modelujące i wygładzające
 • redukcja zastoju żylno- limfatycznego

Geneo

OXYGENEO to zabieg, który zapewnia odmłodzenie, odżywienie i rozjaśnienie skóry. Inspiracją do jego stworzenia były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Podczas pierwszej fazy zabiegu dochodzi do złuszczenia zewnętrznej warstwy skóry, tworząc tym samym idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych. Jednocześnie na powierzchni skóry dochodzi do połączenia kapsułki i żelu, w wyniku którego wytwarzana jest niezliczona ilość mikropęcherzyków bogatych w CO2. Mikropęcherzyki pękając delikatnie na powierzchni skóry wywołują fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, polegającą na:

 • wysyłaniu krwi bogatej w O2 do obszaru zabiegowego skóry,
 • zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych,
 • zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.

HIFU

Lifting ultradźwiękowy – znakomita alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy oraz ciała. Technologia HIFU sprawia, że zabieg jest bezinwazyjny, nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka oraz uszkodzeń tkanek przyległych. Zabieg polega na precyzyjnej koncentracji fal ultradźwiękowych na obszarach twarzy i ciała, tam gdzie tylko pacjent odczuwa potrzebę liftingu. Rezultatem zabiegu jest przede wszystkim napięcie skóry, uniesienie owalu twarzy, wyostrzenie linii żuchwy, uniesienie brwi. Ultradźwięki pobudzają organizm do naturalnych procesów regeneracji, gojenia i przebudowy tkanek.

Wskazania do zabiegu:

 • Brak jędrności skóry
 • Opadający owal twarzy
 • Chomiki
 • Zmarszczki
 • Opadające kąciki ust
 • Słabo zarysowana linia żuchwy
 • Słaba jakość skóry

Kontakt

+48 512 155 540

ul. Patriotów 195, 04-858 Warszawa

kontakt@glamourmedclinic.pl