Excellence Magic Gold

Zestaw najbardziej luksusowych zabiegów SPA do całego ciała, opierających się na aromacie mleka, miodu i połyskujących złotych drobinek. W ich trakcie stosowane są starannie wyselekcjonowane naturalne składniki o właściwościach odżywiających i regenerujących skórę.

Diego Dalla Palma

Sercem zabiegów jest wielo-aktywny biorewitalizujący 51+3 HYALU COMPLEX To szczególny makro-kompleks (aż 54 elementów aktywnych). Na nowo integruje on optymalny poziom elementów witalnych, niezbędnych dla komunikacji komórkowej i zwalcza problemy skóry na wielu poziomach. Dla zrównoważenia i intensywnej regeneracji skóry.

Oparte na badaniach naukowych, zabiegi i produkty są bezpieczne.Nowoczesne technologie oraz bogactwo nowych i sprawdzonych składników głęboko penetrują skórę, dają spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. Preparaty są biostymulujące dla skóry. Pobudzają ją do aktywności zamiast ją wyręczać.

Detox to podstawowy program zabiegowy, otwierający każdy specjalistyczny program zabiegów. Zabieg Detox ma na celu oczyszczenie organizmu ze szkodliwych toksyn, skupiając się na działaniu odtruwającym niedotlenione przez toksyny komórki. Zabieg Detox jest przeznaczony także dla osób cierpiących na przetrzymywanie wody przez organizm i na uczucie ciężkich nóg oraz dla kobiet w ciąży.
Cykl zabiegów Cell Reshape przeznaczony jest głównie dla osób zmagających się z różnymi rodzajami cellulitu. Poprzez redukcję napięcia stwardniałych włókien podskórnych likwidujemy za jego pomocą występowanie nieatrakcyjnych dołeczków na skórze. Dodatkowym efektem jest silne wygładzenie i napięcie skóry. Efekt jest widoczny także u osób ze stwardniałym, włóknistym cellulitem.
Zabiegi z programu Total Body Focus są skoncentrowane na jednoczesnym oddziaływaniu na cellulit i tkankę tłuszczową. Dodatkowym efektem jest wzmocnienie napięcia skóry – po zabiegu jest ona zdecydowanie lepiej ujędrniona.

Peeling ciała

Peeling to zabieg kosmetyczny, przeprowadzony w celu usunięcia martwych komórek skóry Wpływa zarówno na warstwę rogową naskórka (częściowo ją usuwając), jak i jego głębsze warstwy. Właśnie dlatego po jego wykonaniu nasza skóra jest odczuwalnie gładsza, bardziej miękka, ukrwiona i znacznie lepiej wchłania składniki odżywcze z kremów czy maseczek. Oznacza to, że dobrze wykonany peeling daje nie tylko natychmiastowy efekt wygładzenia, ale stanowi również doskonałe przygotowanie skóry do dalszej pielęgnacji. Wykonywany regularnie wspiera regenerację naskórka, który pobudzony mechanicznym działaniem peelingu, przyspiesza proces naturalnej odbudowy.