Monika Samulska

Właścicielka, dyplomowana kosmetolog z 12-letnim doświadczeniem.

Właścicielka kliniki Glamour Med Clinic, w której kładzie nacisk na holistyczne podejście do pacjenta. Specjalistka w zakresie łączenia najnowszych technologii z metodami kosmetycznymi w pielęgnacji twarzy i ciała. Ekspert w rozwiązywaniu trudnych problemów skórnych.

Dr Piotr Sikorski

Lekarz medycyny estetycznej.

Jest lekarzem od 1990 roku. Od ponad 20 lat praktykuje w dziedzinie Medycyny Estetycznej w Finlandii. Posiada tytuł Board Certified Doctor in Aesthetic Medicine wydany przez American Academy of Aesthetic Medicine. Posiada szeroką wiedzę, którą dzieli się podczas prowadzonych przez siebie wykładów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej oraz zastosowania laserów w leczeniu i odmładzaniu skóry. Jest ekspertem w wykonywaniu zabiegów z toksyną botulinową (leczenie migren, nadpotliwości i bruksizmu). Zajmuje się także leczeniem powikłań po zabiegach wypełniaczami. Wykonuje również laserową plastykę powiek, lifting wargi górnej i liposukcję wodną Body Jet. 

Dr Joanna Chełmieniewicz

Lekarz medycyny estetycznej.

Swój tytuł zdobyła kończąc studia na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Medycyna estetyczna jest jej pasją. W swojej pracy stawia nacisk na świeży i naturalny wygląd. Uważa, że standardowe zabiegi medycyny estetycznej w połączeniu z profilaktyką i współpracą z doświadczonymi kosmetologami to najlepszy sposób na piękno, na które każdy z nas zasługuje. Na co dzień pracuje jako lekarz stomatolog.

Barbara Bober

Specjalista chorób wewnętrznych oraz endokrynologii.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń endokrynologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób tarczycy (nadczynność, niedoczynność, ch. Hashimoto, wole guzkowe), przysadki mózgowej, nadnerczy, przytarczyc oraz innych gruczołów endokrynologicznych, a także problemami związanymi z otyłością, wypadaniem włosów. 

Adrian Sobolewski

Pielęgniarz

Doświadczenie zdobywał od pierwszych lat studiów, gdzie pod okiem doświadczonych specjalistów ze środowiska medycznego wykonywał procedury medyczne. Całe życie pasjonował się medycyną ratunkową, jednak od kilku lat to medycyna estetyczna pochłonęła cały jego czas. Doświadczenie zdobyte na drodze zawodowej pozwala mu świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Odpowiednia kwalifikacja oraz dobór terapii to gwarancja bezpieczeństwa pacjenta.

Kinga Krysztofiak

Dyplomowana kosmetolog

Kosmetolog z 15 letnim doświadczeniem. Absolwentka Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie. Praktykę zdobywała w renomowanych klinikach w Warszawie. Zajmuje się kosmetologią pielęgnacyjną twarzy i ciała oraz zabiegami high-tech. Specjalizuje się w pielęgnacji skór trądzikowych.

Paulina Bieńko

Dyplomowana fizjoterapeutka i masażystka

Absolwentka studiów fizjoterapii na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2012 roku związana z branżą beauty. Wykonuje głównie masaże terapeutyczne, ale także różnego rodzaju masaże relaksacyjne oraz zabiegi na ciało. Podchodzi holistycznie do pacjenta bo tylko takie podejście gwarantuje sukces.

Aleksander Charakterow

Dyplomowanym fizjoterapeuta

Specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych. W pracy z pacjentem dobiera odpowiednie techniki terapii manualnej, terapii powięziowej, igłoterapii, punktów spustowych, poizometrycznej relaksacji oraz inne. Dobór i zalecenia odpowiednich ćwiczeń fizycznych jak i przybieranych pozycji na co dzień (nawyki i ich korekcja). Holistyczne podejście do pacjenta. Interesuje się medycyną naturalna oraz Tradycyjną Medycyną Chińska. Zabiegi fizjoterapeutyczne i masaże zalecane są przy: bólach kręgosłupa, rwie kulszowej, dyskopatii, bólu barku, kolana, biodra, w stanach pourazowych i pooperacyjnych, łokciu tenisisty oraz przy wadach postawy.

Agnieszka Michałowska

Kierownik kliniki

Z wykształcenia technik fizjoterapeuta. W branży Beauty pracuje od 10 lat w obsłudze klienta i kilka lat jako masażystka. Kosmetologia jest jej pasją. Zdobywała wiedzę na wielu szkoleniach z obsługi klienta, jak również z procedur zabiegowych. Uwielbia pracę z ludźmi i bez trudu rozpoznaje potrzeby i oczekiwania pacjentów. Cechuje się spokojem, stanowczością asertywnością, empatią oraz poczuciem humoru.

Sylwestra Żmijewska

PR & marketing manager

Absolwentka Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie oraz studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczenie zdobywała w renomowanych agencjach PR. Od 10 lat związana z branżą medyczną, beauty & SPA.